kompjuter Double-sistemi sheshtë thurje makinë - China Taizhou boding Makineri

kompjuter Double-sistemi sheshtë thurje makinë

Përshkrim i shkurtër:

DZ252S është 52 inç me vetëm topi sistemet e dyfishtë rul vetme, devicde me up-pozicion rul plotësojnë kërkesat tension për thurje të pjesshme Pajisur me infra të kuqe sistem alarmi zbulimin, në mënyrë efektive mund të shmangur alarmit dhe gjilpërë zhdukur hit. Kjo deviced me programin e zgjuar dhe sensor infra të kuqe të zbuluar vetëm zonën thurje për të shmangur alarmimin humbasë. Kthehet prapa përbashkët kontrolluar nga shkelën motorike, të rritur shpejtësinë topi kthimit dhe produktivitetit, si dhe shmangur veshur i ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DZ252S është 52 inç me vetëm topi sistemet e dyfishtë rul vetme, devicde me up-pozicion rul plotësojnë kërkesat tension për thurje të pjesshme Pajisur me infra të kuqe sistem alarmi zbulimin, në mënyrë efektive mund të shmangur alarmit dhe gjilpërë zhdukur hit. Kjo deviced me programin e zgjuar dhe sensor infra të kuqe të zbuluar vetëm zonën thurje për të shmangur alarmimin humbasë. Kthehet prapa përbashkët kontrolluar nga shkelën motorike, të rritur shpejtësinë topi kthimit dhe produktivitetit, si dhe shmangur veshur e hekurudhës topi.

  Me teknologjinë digjitale, të përmbushur modele të transferimit, Pointel, palosje, intarsia, Jacquard, thjeshtë dyfishtë jersery, formë të dukshme formë fshehur dhe model të rregullt thurje funksione të tjera. Thur triko bazë të vetme ose të dyfishtë, të parregullt multi-ngjyra jacquard, intarsia, kabllot, pëlhurë Pointel. Të përshtatshme për mëndafshi, fibra kimike, leshi, fibra acrlic, fije të përziera, fije pambuku të thur triko, jakë, çarë e fustanit, hem, pranga, shall, xhep, pantallona, ​​dhe pëlhura të tjera thurje.

   

  parametër

  matës 5 / 7G 7G 9G 10G 12G 14g 16G
  Hala / Gjerësia 364needles / 52inches 364needles / 52inches 468needles / 52inches 520needles / 52inches 624needle / 52inches 728needles / 52inches 832needles / 52inches
  Funksioni kryesor Thur vetme apo të dyfishtë jersey themelore, e parregullt multi-ngjyra, jacquard, intarsia, kabllot, pëlhurë Pointel përshtatshme për mëndafshi, fibra kimike, leshi akrilik fibër, fije të përziera, fije pambuku të thur triko, jakë, çarë e fustanit, hem, pranga, shall , xhep, pantallona, ​​dhe, pëlhurë të tjera thurje.
    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  SPECIFIKIME TEKNIKE

  thurje Sistemit Single topi sistemet me dy ose tre sisteme, me teknologji dixhitale, të përmbushur modele të transferimit, Pointel, palosje, intarsia, Jacquard, thjeshtë dyfishtë jersery, formë appaent, formë e fshehur dhe funksionet e tjera thurje model të rregullt.
  Speed ​​thurje Max thurje shpejtësi 1.6M / S. 32 seksione shpejtësi të kontrolluara nga motor ndihmës.
  Sitch Dendësia 64 Dendësia varg përzgjedhjes 0-650 kontrolluara nga shkelën motorike, fine elektrike të rregulluar teknologjinë.
  Dynamic Stitch Deviced nga teknologjia dinamike thur, të arritur qepje shumëllojshmëri në një kurs dhe të ndryshme dendësisë në një kurs për përmirësimin e efikasitetit kniing dhe të ndryshme.
  transferimi brinjë Pa pagesë transter mënyra të dyfishtë në mes para dhe prapa eedle në të njëjtën kohë dhe pa kufizim nga lëvizja topi. Transferimi dhe thur individualisht.
  ëmbëlsirë Rrit kontrollin motorike të ëmbëlsirë rregullueshëm të arritur formimin e shumëfishtë dhe funksionin zgjerohet.
  Vetme apo të dyfishtë Rackings Motori makinë tortues, të arrijë 1/2 ose 1/4 gjilpërë tortues në çdo pozicion. Dyfishtë acking max 2.5 inç një anë dhe anët dyfishtë max 5 inç, deviced në kompjuterin 5g, 7G, dhe 5 / 7G. Beqar 2inches tortues max, deviced në 9g, 12G, 14g, dhe makinë 16G.
  Return High Speed Kthehet prapa joine kontrolluar nga shkelën motorike, të rritur shpejtësinë topi kthimit dhe productiviy si dhe shmangur veshur e hekurudhës topi.
  Device rul DZ252S deviced me të marrë poshtë krehër dhe up-pozicion rul, DZ252S deviced me up-pozicion oller; 24sections e kontrollit automatik me rregullim nënseksionin .Fulfil litar të përsosur poshtë e rrobave dhe kërkesës tensionit për thurje portionable.
  fije Roller Pozitiv rul fill pikërisht kontrolluar kohërave tensionin e fije për të garantuar cilësinë pëlhurë.
  Carrier fije 2 * 8 transportuesit fill deviced në 4 anët e dyfishtë të çojë hekurudhor.
  siguri mbuluar Full makinë për të reduktuar ad pluhurin Noice. sensor Cover, button urgjente, pajisje pushtet off dhe tregues për të garantuar sigurinë.
  Auto Stop Machine auto ndaluar kur break fije, fije e përbashkët mbërthyer, roll pëlhurë brenda, hit gjilpërë, mbingarkesë, gabim program dhe në fund program ndodh.
  gjilpërave Detector E pajisur me infra të kuqe sistem alarmi zbulimin, në mënyrë efektive mund të shmangur alarmit dhe gjilpërë zhdukur hit.
  Computer System LCD monitor, ekran touch, ndërfaqe grafike, USB dhe imput net, 1GB RAM për ruajtje të mëdha file.Monitor: të dhënat e punës, thur të dhënave optike dhe rregullueshme gjatë prodhimit për funksionimin e përshtatshëm.

  Sistemi Programi dhe makinë sistem kompjuterik të lehtë për të rinovuar dhe për të mbështetur CNT / HCD / OOO fotografi model.

  Multiple operacion gjuha sistem përfshin kineze, angleze dhe gjuhë të tjera.

  File Input USB dhe net
  Memory Fuqia Off Deviced CMOS teknologji të përparuar, kur pushteti off ndodhë të dhënat thurje dhe fotografi është ruajtur për restart thurje.
  Connection Net shpejtësi të lartë (Ethernet), maksimale lidheni 254 makina për kontributin e file për të përmbushur monior dhe ndarjen e të dhënave.
  dimension (Sistem dyfishtë) L * W * H 2915 * 940 * 2010mm (tre sistem) L * W * H3015 * 940 * 2010mm
  peshë 750kg
  pushtet AC 220V / 380V Frekuenca: 50Hz / 60Hz Fuqia: 1.5KW / 2KW

 • : Previous
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat!