nábor

Polisher: | muž | 22-40 rokov | Junior vysokej školy alebo vyššej | mzda: 3.5km-6k
11, základné požiadavky
1.1.1. Majú stabilné pracovné skúsenosti, a majú aspoň 3 po sebe idúce roky praxe všeobecne pracovných polohách;
1.1.2, môže niesť ťažkosti a stojí tvrdá práca, prispôsobiť sa životného prostredia schopností, a majú silnú schopnosť učenia. 12. Práca obsah:
12,1 Vývoj práce stĺpika: vrátane prijímania materiálu, spracovanie, vlastná kontrola, plnenie formy, kontaktné proces, inventár;
12.2 Implementácia a zavedenie bezpečnej výroby;
1.2.3, údržba miestnych zariadení
1.2.4, poprava 6S
12,5, manažment odovzdanie;
12.6. Iné úlohy, zo strany vedenia.

Plochý pletací stroj komisár: | muž | 22-45 rokov | College stupeň alebo vyšší | mzda: 35k-7k
1.1, základné požiadavky:
1.1.1, majú aspoň 1 rok skúsenosti v oblasti počítačovej ploché pletací stroj ladenie 1.1.2, oboznameny so systémom Hengqiang alebo systémom Ruineng;
1.1.3. Majú určité znalosti o nastavení štruktúry a parametrov na plochom pletacom stroji. 1.2, pracovná náplň
.2.1. Pracovná poloha otočenie polohy ihly: nastavenie medzery hornou doskou a stehovú doskou, nastavenie polohy ihly niť stravovanie linky, záznam formy, opravy stroje a reformovacího zariadenia, abnormálne objav a spätnej väzby;
122. Uvedenie do práce: vrátane zberacích inšpekcia, testovanie výkonu strojov a nastavovanie, montáž čiastočné náhradné diely, kontrola, vypĺňaní formulára, opravy zariadení a reformátor výkon testovacie nastavenie a kontrolu, abnormálne objav a spätná väzba
1.2.3, realizácia 6s: vrátane sanácie zodpovedného plochy, dokončovanie kontrolné nástroje nástrojov, a bezpečnú výrobu;
1.2.4. Ostatné dočasné úlohy, ktoré vodcu.

Svietidlo Engineer: Full-time technická stredná škola alebo vyšší, 130 rokov
Upper | Muž plat: 7k-15K
11, základné požiadavky:
1.1.1, full-time junior vysokoškolské vzdelanie alebo vyššia, mechanické a elektrické súvisiace profesionálne
Priority, 10 rokov pracovné skúsenosti v oblasti svietidiel môžu relaxovať akademickú kvalifikáciu
1.1.2 skúsenosti v oblasti obrábacích prípravkov, kontrolných nástrojov, navrhovanie a zlepšovanie fixácie;
1.1.3, kvalifikované aplikácie mechanického prevedenia softvéru, ako je Autocad, Solidworks;
1.1.4. Skúseností v navrhovaní automatizovanej neštandardnej príslušenstva je výhodný;
1.1.5, majú silné komunikačné a koordinačné schopnosti, tímová práca schopnosti.
12. Obsah práce:
1.2.1. Zodpovedný za všetky armatúry a príslušenstvo v procese montáže plochého pletacieho stroja,
prijaté následne na konštrukciu a výrobu kontrolné nástroje;
122. Zodpovednosť za prípravu prevádzkových pokynov pre nástrojových príslušenstvo, nakladacie personál
operačného poradenstva a školení v priebehu použitia;
1.2.3, optimalizácia výrobné linky nástrojov: vrátane neštandardných automatizácie, semi-automatizácia
výskumu a vývoja, dizajnu, sledovanie a spätné väzby držiakov;
1.2.4. Vývoj automatizačných projektov: vrátane projektov s inými inžinierov
Účel diskusie, nasledovať-up, realizácia;

Mechanické R & D Engineer: College stupeň alebo vyšší | 28 rokov alebo starší
muž | plat: 8k-30k
1.1, základné požiadavky
1.1.1, vyštudoval mechanické súvisiacich veľkých spoločností;
1.1.2, zručný aplikácií Autocad, Solidworks a iné strojárske navrhovanie softvér, vrátane, ale nie obmedzené na aplikačný softvér pre 3D modelovanie, dizajn režim
Prototype, technického kreslenia, atď
1.1.3, majú silné mechanické návrhárske schopnosti, zdatní v rôznych mechanických pluse
práce, montážny proces, oboznámení s mechanickou konštrukciou, mechanické materiály, materiálové manipulátory
Art (tepelné spracovanie, povrchová úprava materiálu, atď.), sú letecký priemysel vojenský priemysel procesy
skúsený You Jia alebo Heng dizajnu D priemysel výskum a viac ako 5 rokov skúsenosti, kvalifikované
pracovné princíp plochého pletacieho stroja a štruktúry plochého pletacieho stroja;
1.1.4, silný zmysel pre zodpovednosť, dobré komunikačné schopnosti a tímovú prácu
Boh, dobrý charakter.
1.2, pracovná náplň
1.2.1 optimalizácia a zlepšovanie existujúcich mechanických častí
1.2.2. Niektoré problémy vo výrobnom procese existujúcich modelov a hodnotenie po predaji
rozhodnutia
1.2.3. Spolupracuje s Ministerstvom materiálov a oddelenia kvality pri posudzovaní diely a komponenty;
1.2.4 S ohľadom na predajné oddelenie vyvíja a vzory podľa vzoru na žiadosť zákazníka.
12.5. Vývoj a návrh ďalších nových modelov;
12.6. Typové skúšky častí, podľa skutočnej a požiadavky rozvojových
Test dielov

Inšpektor kvalita: Strednej odbornej školy alebo nad 25-35 rokov | Plat 4k-5K
1.1.1, zdatní v používaní rôznych nástrojov na meranie, môže pochopiť 2D výkresy
1.1.2 dobrý výkon a serióznu a dôkladnú pozíciu; 1.1.3, silné zásady.
12, je pracovná náplň
12.1 Podpis a odovzdanie materiálov, ktoré majú byť kontrolované;
122. Kompletné meraní výrobku podľa výkresu / kontrolnej karty a vykonať záznam;
1.2.3 vykonávať určité antikoróznej úprave, balení a poznámky k produktov po inšpekcii;
1.2.4. Spravovať všetky kontrolné nástroje, meracie nástroje, náradie, nástroje 1.2.5, 6S riadenie kontrolného priestoru.

pripojiť

Daj nám Shout
Získať aktualizácie e-mailu