Контактирајте не

Taizhou boding Машини технологија копродукции, ООД

адреса

No.189, Jiangxin патот, Binhai Jiju округ, Taizhou Сити, провинција Жеџијанг

Е-пошта

телефон

+86 576 88038061

Fax:+86 576 88038456

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања