• DZ252S
  • DZ352S
  • knitting-system

за нас

Taizhou boding Машини технологија копродукции, ООД

Taizhou boding Машини технологија копродукции, Ltd е добро позната технологија-базирани претпријатие специјализирана во R & D, производство, продажба и по продажбата на услуги за поддршка на компјутеризирани рамен машина за плетење, горниот дел од машина, итн Неговиот претходник е Taizhou Dingzhen машина за плетење Co, Ltd, пронајдени во 2001 година.Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Онлајн Chat!