ΠΡΟΣΛΗΨΗ

Γυαλιστικό: | Άντρας | 22-40 ετών | Γυμνάσιο ή παραπάνω | μισθών: 3.5K-6Κ
11, βασικές απαιτήσεις
1.1.1. Έχουν σταθερή εργασιακή εμπειρία, και έχουν τουλάχιστον 3 συναπτά έτη εργασιακή εμπειρία σε γενικές γραμμές θέσεις εργασίας?
1.1.2, μπορεί να φέρει δυσκολίες και να σταθεί σκληρή δουλειά, να προσαρμοστούν στις περιβαλλοντικές ικανότητες, και να έχουν ισχυρή ικανότητα μάθησης. 12. περιεχόμενο Εργασία:
12.1 Η ανάπτυξη των εργασιών της θέσης: συμπεριλαμβανομένων υλικό-δέκτη, την επεξεργασία, αυτο-έλεγχος, συμπληρώνοντας μορφή, διαδικασία παράδοσης, απογραφής?
12.2 Εφαρμογή και υλοποίηση ασφαλών παραγωγής?
1.2.3, η συντήρηση των τοπικών εξοπλισμού
1.2.4, 6S εκτέλεσης
12.5, διαχείριση παράδοση?
12.6. Άλλα καθήκοντα που του ανατίθενται από την ηγεσία.

Διαμέρισμα Επίτροπος πλέξιμο μηχανής: | Άντρας | 22-45 ετών | πτυχίο κολεγίου ή παραπάνω | μισθών: 35k-7k
1.1, βασικές προϋποθέσεις:
1.1.1, έχουν τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρία στο μηχανογραφικό επίπεδη πλέξη μηχανή εντοπισμού σφαλμάτων 1.1.2, εξοικειωμένοι με το σύστημα Hengqiang ή σύστημα Ruineng?
1.1.3. Έχουν μια ορισμένη αντίληψη των ρυθμίσεων δομής και των παραμέτρων του επίπεδη μηχανή πλεξίματος. 1.2, περιεκτικότητα σε εργασία
.2.1. Θέση εργασίας της στροφής θέση της βελόνας: ρύθμιση διάκενου της πλάκας βουνού και πλάκα βελόνα, ρύθμιση της θέσης γραμμής βελόνα νήμα διατροφικές, μορφή ρεκόρ, επαναλάβει μηχανής και αναμόρφωση μηχανή, μη φυσιολογική ανακάλυψη και την ανατροφοδότηση?
Εργασία 122. Θέση: συμπεριλαμβανομένων των pick-up επιθεώρηση, τον έλεγχο της απόδοσης του μηχανήματος και την προσαρμογή, μερική εγκατάσταση ανταλλακτικών, την επιθεώρηση, συμπληρώνοντας την φόρμα, επαναλάβει μηχανή και μεταρρυθμιστής απόδοση προσαρμογής δοκιμών και ελέγχου, μη φυσιολογική ανακάλυψη και την ανατροφοδότηση
1.2.3, εφαρμογή 6s: συμπεριλαμβανομένης της αποχέτευση του υπεύθυνου χώρου, το φινίρισμα του εργαλείου ελέγχου εργαλεία και ασφαλή παραγωγή?
1.2.4. Άλλες προσωρινές καθήκοντα που έχουν ανατεθεί από τον ηγέτη.

Αγώνας Μηχανικός: Πλήρης απασχόληση τεχνικό δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ή πάνω από 130 ετών
Άνω | Άντρας μισθός: 7k-15K
11, βασικές προϋποθέσεις:
1.1.1, πλήρους απασχόλησης βαθμού κολέγιο ή παραπάνω, μηχανικών και ηλεκτρικών σχετίζονται με την επαγγελματική
προτεραιότητας, 10 χρόνια εργασιακή εμπειρία σε φωτιστικά μπορούν να χαλαρώσουν ακαδημαϊκά προσόντα
1.1.2, η εμπειρία σε φωτιστικά εργαλεία, εργαλεία ελέγχου, σχεδιασμού φωτιστικό και τη βελτίωση?
1.1.3, ειδίκευση εφαρμογή των μηχανικών λογισμικού σχεδιασμού, όπως Autocad, Solidworks?
1.1.4. Εμπειρία στο σχεδιασμό αυτοματοποιημένη μη τυποποιημένων φωτιστικά είναι προτιμώμενη?
1.1.5, έχουν ισχυρές δεξιότητες επικοινωνίας και συντονισμού, η ικανότητα ομαδικής εργασίας.
12. περιεχομένου εργασίας:
1.2.1. Υπεύθυνος για όλα τα έπιπλα και φωτιστικά στη διαδικασία συναρμολόγησης του επίπεδη μηχανή πλέξιμο,
Παρακολούθηση του σχεδιασμού και της παραγωγής του εργαλείου ελέγχου?
122. Υπεύθυνος για τη σύνταξη των οδηγιών της διαδικασίας για φωτιστικά εργαλεία, φόρτωση προσωπικό
Επιχειρησιακό καθοδήγηση και εκπαίδευση κατά τη χρήση?
1.2.3, βελτιστοποίηση των εργαλείων γραμμής παραγωγής: συμπεριλαμβανομένων των μη-τυπική αυτοματισμού, ημι-αυτοματοποίηση
Ε & Α, το σχεδιασμό, την παρακολούθηση και την ανατροφοδότηση των φωτιστικών?
1.2.4. Ανάπτυξη των έργων αυτοματισμού: συμπεριλαμβανομένων των έργων με άλλους μηχανικούς
Σκοπός συζήτηση, την παρακολούθηση, την εφαρμογή?

Μηχανική Ε & Α Μηχανικός: πτυχίο κολεγίου ή παραπάνω | 28 ετών και άνω
Άντρας | μισθό: 8k-30k
1.1, βασικές απαιτήσεις
1.1.1, αποφοίτησε από τη μηχανική σχετικές μεγάλες εταιρείες?
1.1.2, ειδίκευση εφαρμογή Autocad, Solidworks και άλλο λογισμικό μηχανικής σχεδίασης, που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται σε λογισμικό εφαρμογών για 3D modeling, το σχεδιασμό λειτουργία
Πρωτότυπο, μηχανικό σχέδιο, κ.λπ.
1.1.3, έχουν ισχυρές μηχανικές δεξιότητες σχεδιασμού, ειδικές γνώσεις σε διάφορα μηχανικά συν
Εργασία, διαδικασία συναρμολόγησης, εξοικειωμένοι με μηχανική κατασκευή, μηχανική υλικών, υλικών χειριστές
Τέχνης (θερμική επεξεργασία, επιφανειακή επεξεργασία υλικού, κλπ), υπάρχουν αεροδιαστημικής διαδικασίες στρατιωτική βιομηχανία
έμπειροι από εσάς Jia ή Hengji βιομηχανία Ε & Α σχεδιασμού για περισσότερα από 5 χρόνια εμπειρία, οι ειδικευμένοι
Η αρχή λειτουργίας του επίπεδη μηχανή πλεξίματος και τη δομή της επίπεδη μηχανή πλεξίματος?
1.1.4, ισχυρό αίσθημα ευθύνης, καλές δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
Θεός, καλό χαρακτήρα.
1.2, το έργο του περιεχομένου
1.2.1 Βελτιστοποίηση και βελτίωση των υφιστάμενων μηχανικά μέρη
1.2.2. Κάποια προβλήματα στη διαδικασία παραγωγής των υπαρχόντων μοντέλων και τα σχόλια μετά την πώληση
της απόφασης
1.2.3. Βοηθήσει το Υπουργείο Υλικών και το Τμήμα Ποιότητας στην κρίση μερών και εξαρτημάτων?
1.2.4, το τμήμα πωλήσεων αναπτύσσει και σχέδια ανάλογα με το μοντέλο ζητηθεί από τον πελάτη.
12.5. Ανάπτυξη και σχεδιασμός των νέων μοντέλων?
12.6. Τύπος δοκιμής των τμημάτων, σύμφωνα με την πραγματική και τις απαιτήσεις ανάπτυξης
Δοκιμή εξαρτημάτων

Επιθεωρητής Ποιότητας: Τεχνικές δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ή πάνω από 25-35 ετών | Μισθός 4k-5K
1.1.1, κατέχουν τη χρήση των διαφόρων εργαλείων μέτρησης, μπορεί να καταλάβει 2D σχέδια
1.1.2, καλής εκτέλεσης και προσεκτική και αυστηρή στάση? 1.1.3, ισχυρή αρχή.
12, το περιεχόμενο της εργασίας
12.1 Υπογραφή και παράδοση των υλικών που πρέπει να ελεγχθούν?
122. Ολοκληρώστε τη μέτρηση του προϊόντος σύμφωνα με την / κάρτα ελέγχου σχέδιο και κάνει ένα δίσκο?
1.2.3, την εκτέλεση ορισμένων αντι-σκουριά επεξεργασία, συσκευασία και παρατηρήσεις σχετικά με τα προϊόντα μετά την επιθεώρηση?
1.2.4. Διαχειριστείτε όλα τα εργαλεία ελέγχου, εργαλεία, εργαλεία, εργαλεία 1.2.5, η διαχείριση 6δ της περιοχής ελέγχου μέτρησης.

Συνδέω-συωδεομαι

Δώστε μας μια κραυγή
Λήψη ενημερώσεων μέσω email