подбор на персонал

Polisher: | Мъж | 22-40 години | Джуниър гимназия или по-горе | заплатите: 3.5k-6к
11, основни изисквания
1.1.1. Имат стабилна трудов стаж, и има най-малко на 3 последователни години трудов стаж в общи работни места;
1.1.2, може да понесе трудностите и да стоят много труд, се адаптират към способностите на околната среда, както и да имат силна способност за учене. 12. Работа съдържание:
12.1 Развитието на работата на поста: включително материал получаване, обработка, самостоятелна проверка, попълване форма, процес на доставка, инвентаризация;
12.2 Прилагане и изпълнение на безопасно производство;
1.2.3, поддръжка на локална оборудване
1.2.4, 6S изпълнение
12.5, управление на предаването;
12.6. Други задачи, възложени от ръководството.

Плосък комисар плетачна машина: | Мъж | 22-45 години | колеж степен или по-горе | заплатите: 35k-7к
1.1, основни изисквания:
1.1.1, има най-малко 1 година опит в компютъризирана плосък плетачни машини за отстраняване на грешки 1.1.2, запознат с Hengqiang система или Ruineng система;
1.1.3. Има известно разбиране на настройките на структурата и параметрите на плосък плетиво машина. 1.2, работно съдържание
.2.1. Работно положение на завъртане позиция на иглата: корекция празнина на планинското плато и пластината на иглата, настройка на позицията на иглата на хранене линия, форма рекорд, преработи машина и реформиране на машина, анормално откриването и обратна връзка;
122. Пускане в работа: включително транспорт до проверка, тестване производителността на машините и настройка, частичен монтаж на резервни части, проверка, попълване форма, преработи машина и настройка реформатор ефективността на теста и проверка, ненормално откритие и обратна връзка
1.2.3, внедряване 6s: включително канализация на отговорния район, завършване на инструмента за инструментална екипировка инспекция и безопасно производство;
1.2.4. Други временни задачи, възложени от лидера.

Фиксиране инженер: Пълен работен ден средно техническо училище или по-горе, на 130-годишна възраст
Горна | Мъж заплата: 7 k-15к
11, основни изисквания:
1.1.1, пълен работен ден младши колеж степен или по-горе, механични и електрически свързани професионално
с приоритет, на 10 години трудов стаж по специалността в тела да се отпуснете академични квалификации
1.1.2, опит в инструментална екипировка тела, инструменти за инспекция, за хващане дизайн и усъвършенстване;
1.1.3, специалистите прилагане на механична конструкция софтуер като Autocad, Solidworks;
1.1.4. Опит в проектирането на автоматизирана нестандартни тела е предпочитан;
1.1.5, имат силни комуникация и координация умения, работа в екип способност.
12. съдържание Работа:
1.2.1. Отговаря за всички тела и тела в процеса на сглобяване на плосък плетиво машина,
Проследяване на проектирането и производството на инструмента за проверка;
122. Отговорни за изготвянето на инструкции на процеса за инструментална екипировка тела, натоварване на персонала
Оперативна ориентиране и обучение по време на работа;
1.2.3, оптимизиране на производствената линия инструменти: включително нестандартни автоматизация, полу-автоматизация
R & D, проектиране, контрол и обратна връзка от тела;
1.2.4. Разработване на проекти за автоматизация: включително проекти с други инженери
Цел дискусия, проследяване, изпълнение;

Механична R & D инженер: колеж степен или по-горе | 28 години или по-възрастни
Мъж | заплата: 8k-30k
1.1, основни изисквания
1.1.1, завършили механични свързани специалности;
1.1.2, квалифицирана заявление Autocad, Solidworks и друг механичен дизайн софтуер, включително, но не само приложен софтуер за 3D моделиране, проектиране режим
Prototype, механично рисуване и т.н.
1.1.3, имат силни механични умения за проектиране, владеещи различни механични плюс
работа, процес на сглобяване, запознати с механична конструкция, механични материали, екскаватори товарачи
изкуство (термична обработка, обработка на повърхността материал и т.н.), има космически процеси военната промишленост
опит от Вие Jia или Hengji индустрията R & D дизайн повече от 5 години опит, специалистите
принцип на работа на плетене машина плосък и структурата на плосък плетене машина;
1.1.4, силно чувство за отговорност, добри комуникативни умения и работа в екип
Бог, добър характер.
1.2, съдържанието на работата
1.2.1 Оптимизиране и усъвършенстване на съществуващи механични части
1.2.2. Някои проблеми в процеса на производство на съществуващите модели и обратна връзка след продажбата
Решение
1.2.3. Assist Министерството на материали и отдел на качеството в съдейки части и компоненти;
1.2.4, отдел продажби разработва и проектира в зависимост от исканата от клиента модел.
12.5. Проектиране и дизайн на други нови модели;
12.6. Въведете тест на части, според реалното и изисквания за развитие
Изпитване на части

Качество инспектор: Техническа гимназия или над 25-35-годишна възраст | Заплата 4k-5k
1.1.1, владеещи използването на различни инструменти за измерване, могат да разберат 2D чертежи
1.1.2, добро изпълнение и внимателно и строго отношение; 1.1.3, силен принцип.
12, работната съдържание
12.1 подписването и предаването на материали, които да подлежат на контрол;
122. Завършване на измерването на продукта в съответствие с чертеж / инспекция картата и да направи запис;
1.2.3, извършва някои анти-ръжда обработка, опаковане и бележки за продуктите, след проверка;
1.2.4. Управление на всички инструменти за инспекция, измервателни инструменти, инструментална екипировка, инструментална екипировка 1.2.5, 6S за управление на зоната за проверка.

Свържете

Да ни викат
Получаване на актуализации по имейл